ITAXI KRAKÓW, ZAMÓW UCZCIWE TAXI ONLINE

Jesteś w Krakowie i szukasz uczciwej taksówki? iTaxi toaplikacja która jako jedyna bezpłatnie oferuje kontrolę nad przejazdem, bo to Ty wybierasz jaką taksówką i za jaką stawkę jedziesz. A dodatkowo możesz zweryfikować i ocenić kurs. Tylko my szczegółowo sprawdzamy naszych kierowców. W naszej flocie są tylko licencjonowane taksówki, a nasi kierowcy nie są anonimowi.

DLACZEGO ITAXI

 1. Jeździsz z uczciwymi kierowcami!
 2. Możesz ocenić każdy kurs!
 3. Reklamacje składasz kiedy chcesz!
 4. Wybierasz jaką taksówką jedziesz!
 5. Masz pewność, że jedziesz licencjonowaną taksówką!
 6. Wybierasz sposób w jaki składasz zamówienie (aplikacja na smatfon lub tablet, przez www lub telefonicznie)

GDZIE JEŹDZIMY?

Poprzez aplikację iTaxi możesz zamówić uczciwych kierowców w Gdańsku, Gdyni, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Warszawie i Wrocławiu. Wkrótce będziemy w kolejnych miastach!

GWARANCJA UCZCIWOŚCI

Jeżeli po skorzystaniu z iTaxi będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości co do ceny kursu, złóż reklamację przez panel reklamacyjny w aplikacji. Jeżeli okaże się, że zapłaciłeś więcej niż powinieneś, oddamy Ci na przejazd taksówkami iTaxi dwa razy tyle, ile wyszło na paragonie za ten kurs. Więcej o gwarancji uczciwości przeczytasz tutaj. Zobacz także kodeks uczciwego kierowcy.

JAK ZAMAWIAĆ

 1. Pobierz aplikację i załóż konto.
 2. Wybierz miejsce, w które zamawiasz taksówkę. Aplikacja domyślnie ustala Twoją lokalizację GPS.
 3. Odblokuj adres i przesuń mapę aby zmienić miejsce zamówienia. Możesz wybrać jeden z zapamiętanych adresów w „menu/ostatnie adresy”.
 4. Chcesz obejrzeć taksówkę w okolicy? Kliknij w ikonę.

 1. Wybierz taksówkę i potwierdź klikając „zamów”.
 2. Zweryfikuj zamówienie.
 3. Poczekaj na przyjęcie zamówienia. (Ok. 15 sekund)
 4. Możesz obserwować taksówkę i połączyć się z kierowcą.
 5. Kierowca da Ci znać gdy podjedzie na miejsce.

FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU INNOWACYJNEJ GOSPODARKI iTaxi.pl Sp. z o.o. otrzymała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka na realizację projektu w ramach działania 8.2: Tytuł realizowanego projektu: "Wdrożenie systemu B2B w celu automatyzacji procesów biznesowych związanych z obsługą innowacyjnych usług iTaxi". Okres realizacji: 16.07.2012 - 30.06.2014